Damla Etiket Logo
Tel : 0216 387 60 86
Email : bilgi@damlaetiket.web.tr
Damla Etiket Üst Köşe İmage
Fiyatları - Üretim Aşamaları - Çalışma Şeklimiz

Damla Etiket FiyatlarıDamla Etiket yaptırmak istediğinizde online olarak teklif isteyebilir veya telefonda fiyat alabilirsiniz.

Sipariş vermeye karar verdiğinizde, damla etiketinizde kullanacağımız tasarımınızı, logonuzu online olarak buradan gönderebilir, emaille gönderebilir yada bilgi@damlaetiket.web.tr adresini msn'ininize ekleyerek msn üzerinden gönderebilirsiniz.

Tasarımınızla ilgili materyaller tarafımızdan alınıp incelenecek varsa düzeltmeler yapılacak ve tarafınıza onay için sunulacaktır. Böylelikle olası harf – numara hataları kontrol edilerek düzeltilecektir ve üretim için onay verdiğinizde üretime başlanacaktır.

Yüksek adetli siparişlerinizde ücretsiz olarak, düşük adetli siparişlerinizde isteğe bağlı olarak ücretli numune damla etiketiniz kısa sürede hazırlanarak tarafınıza gönderilecektir.
 

Tasarımı onaylayıp ödemesini yaptığınızda etiketiniz imalata alınacak ve söz verdiğimiz zamanda size teslim edilmesi için anlaşmalı kargo yada sizin istediğiniz kargoya teslim edilecektir.

İsterseniz Kargonuzun nerde olduğunu takip edebilmeniz için takip numaranızı alabilir yada bizden telefonla bilgi alabilirsiniz.

Türkiye’de veya Dünya’da nerede olursanız olun etiketiniz adresinize ulaştırılacaktır.

Damla etiketle ilgili her türlü soru, öneri ve talepleriniz için bilgi@damlaetiket.web.tr adresine mail yazabilir,  mesaj gönderebilir veya +90 216 387 60 86 nolu telefonla irtibat kurabilirsiniz.
Damla Etiket Custom
Damla Etiket Custom2
Damla Etiket Custom3
Damla Etiket Custom4
Şifrenizi unuttuysanız tıklayın
Yeni üyelik için tıklayın
Copyright © 2010 Damla Etiket
Online :1 Bugün :22 Tekil:157641 Çoğul:196366
Damla Etiket Corner Left Damla Etiket right
Damla Etiket Footer Tasarım - Yazılım : Telebilgi İnternet Hizmetleri Damla Etiket FooterRight
 

Damla Etiket gstatic