Damla Etiket Logo
Tel : 0216 387 60 86
Email : bilgi@damlaetiket.web.tr
Damla Etiket Üst Köşe İmage
Damla Etiket Nedir
Damla Etiketin ÜretimiDamla Etiket; isteğiniz doğrultusunda özel kesilmiş ve baskısı yapılmış PVC esaslı etiketin üzerinin Şeffaf reçine ile kaplanmasıyla oluşan, mercek görünümlü kendinden yapışkanlı etikettir.

Taşıyıcı etiket olarak PVC esaslı etiket tercih edilmesinin sebebi; yağmurlu ve nemli hava şartlarında dayanıklılığı artırmaktır.

Düşük adetli PWC etiketlere iki tür baskı yapılabilir. Bunlar Serigrafi ve Dijital Baskıdır. Serigrafi baskı tekniğinde her renk ayrı ayrı kalıplar hazırlanarak baskı yapıldığı ve baskı aşamasında insan faktörünün fazlaca etkin olmasından dolayı hem baskı maliyetleri yüksek hem de iş kalitesi düşüktür. Dijital baskı tekniğinde ise, yatırım maliyeti Serigrafi Baskı tekniğine göre yüksek olmakla birlikte, sınırsız renk seçeneği, hız ve baskı kalitesi tercih sebebidir.

Etiket baskısı yapıldıktan sonra, kenar hatları tasarıma özel optik okuyuculu dijital plotter makinelerinde hassas bir şekilde kesilir kesilen kısımlar ayıklanarak sadece etiketlerin kalması sağlanır.

Sonrasında otomatik makinelerle etiketlerin üzeri poliüretan reçine ile kaplanarak, etiketin üç boyutlu görünüm kazanması sağlanır ve sürtünme, hava koşulları gibi dışsal etkilerden baskının deforme olması engellenir.

Damla Etiketin yapıştırıldığı yüzeyde kalıcı olması için, dünyaca ünlü kaliteli markaları tercih ediyoruz. Etiketlerimiz düz, temiz ve kuru yüzeylere yapıştırıldığı takdirde uzun süreler bozulmadan sizi temsil etmeye devam edecektir.
 
Damla Etiket Custom
Damla Etiket Custom2
Damla Etiket Custom3
Damla Etiket Custom4
Şifrenizi unuttuysanız tıklayın
Yeni üyelik için tıklayın
Copyright © 2010 Damla Etiket
Online :4 Bugün :21 Tekil:157640 Çoğul:196365
Damla Etiket Corner Left Damla Etiket right
Damla Etiket Footer Tasarım - Yazılım : Telebilgi İnternet Hizmetleri Damla Etiket FooterRight
 

Damla Etiket gstatic